KIS Ústecký kraj
Projekt Krajského informačního střediska pro rozvoj zemědělství a venkova Ústeckého kraje vznikl za podpory Ministerstva zemědělství

Komplexní služby v oblasti pojištění zemědělských rizik, lesů a potravinářského průmyslu

11/03/16
viz. zdroj

Zdroj: JB Group, s.r.o.

Představujeme prezentaci společnosti JB Group s.r.o., která byla přednesena účastníkům setkání Okresní agrární komory dne 25.2.2016 v Mostě, tak aby ji obdrželi všichni členové, včetně těch, kteří se z časových důvodů nemohli tohoto setkání účastnit.

PREZENTACE KE STAŽENÍ ZDE

Důležité upozornění které není obsahem prezentace: pro zemědělce, kteří mají sjednané pojištění plodin či zvířat, Ty bychom chtěli upozornit na to, že PGRLF již od počátku ledna spustil příjem žádostí o finanční podporu pojištění. Je velmi pravděpodobné, že dotace na pojištění plodin a zvířat na letošní rok bude ve výši 50 % a to i na polní plodiny, v rozpočtu je na to již vytvořena účelová rezerva.  Podat žádost o poskytnutí dotace je nutné vždy před první úhradou pojistného, v opačném případě Vám nemusí být dotace poskytnuta. Budete-li mít zájem o pomoc s vyplněním žádosti, nebo mít jakýkoliv dotaz k této problematice můžeme Vám poradit nebo zaslat podrobnější informace.

Jakožto odborná firma (nezávislý zprostředkovatel) členům Agrární komory nabízíme nezávazné posouzení Vašeho stávajícího pojištění a zpracování konkurenčních nabídek (několika pojišťoven) na pojištění plodin, zvířat, budov, zemědělské techniky (strojů), vozidel a odpovědnosti (níže naleznete kontakt).

Také Vás srdečně zveme na mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO, který se koná v Brně na výstavišti BVV ve dnech 3. – 7. 4. 2016, kde ve spolupráci s naším partnerem RENOMIA AGRO budeme mít stánek, který najdete v pavilonu C, stánek č. 009, na tomto stánku budou probíhat ochutnávky vín a bude zde probíhat doprovodný program v podobě focení s Českými Miss 2015.

V případě dotazů volejte, pište. Těšíme se na osobní setkání.

S přáním pěkného dne

 

Rostislav Bureš

pojišťovací makléř

JB Group s.r.o.

RENOMIA NETWORK

Největší skupina pojišťovacích makléřů v ČR,
služby v 135 zemí světa.

 

SNP 366, Most 434 01

mob.: +420 777 912 921

tel./fax: +420 476 103 466

e-mail: rbures@jbgroup.cz

www.jbgroup.cz