KIS Ústecký kraj
Projekt Krajského informačního střediska pro rozvoj zemědělství a venkova Ústeckého kraje vznikl za podpory MZe ČR

Možnost účasti českých firem na seminářích zaměřených na podporu českého exportu v rámci veletrhů Animal Farming a World Food Ukrajina 2014

07/10/14
viz. zdroj

Zdroj: MZe ČR

 

6.10.2014

Ministerstvo zemědělství informuje, že v rámci veletrhů Animal Farming a World Food Ukrajina 2014 bude v rámci projektu ekonomické diplomacie realizován seminář s názvem “Dodávky zařízení do zemědělské prvovýroby“. Projekt se uskuteční v Kyjevě ve spolupráci MZe ČR a MZV ČR dne 28. října 2014. Součástí projektu bude rovněž seminář k podpoře českého exportu na Ukrajině s názvem „Kvalitní české potraviny pro ukrajinský trh“.

Obou seminářů se mají možnost zúčastnit české společnosti se zájmem o export do toho zajímavého teritoria. Více informací o veletrhu je k dispozici na stránkách en.animalfarming.com.ua/view.market  a www.worldfood.com.ua/en/exhibition. České firmy, které mají zájem o prezentaci, se mohou přihlásit vedoucí obchodního úseku zastupitelského úřadu v Kyjevě paní Denise Provazníkové (denisa_provaznikova@mzv.cz) nebo paní Petře Mojžíšové – odbor zahraničně obchodní spolupráce MZe (petra.mojzisova@mze.cz). Vystoupení na semináři je pro české firmy zdarma, cestovné ani další náklady nejsou zahrnuty.