KIS Ústecký kraj
Projekt Krajského informačního střediska pro rozvoj zemědělství a venkova Ústeckého kraje vznikl za podpory MZe ČR

Pozvánka na výstavu mláďat králíků, holubů a drůbeže

06/09/14
viz. zdroj

která proběhne v Bezručově ulici u koupaliště v Benešově nad Ploučnicí dne 28.9.2014

Okresní výstava mláďat králíků, holubů a drůbeže Benešov nad Ploučnicí

28. září 2014 proběhne v Bezručově ulici u koupaliště v Benešově nad Ploučnicí Okresní výstava mláďat králíků,holubů a drůbeže.

S doprovodnými expozicemi exotického ptactva, morčat a akvarijních rybek. Klub králíků stříbřitých malých tu bude mít svojí tradiční severočeskou expozici.

Kromě zhlédnoutí pestrosti u nás chovaných plemen drobného hospodářského zvířectva a domácích mazlíků bude pro návštěvníky připraven další program.

Pro děti bude možnosti svezení na poníkovi. Své dravce předvede nám benešovákům známá sokolnice z Dubé. Stalo se již tradicí, že program naší výstavy doplňují  stánkoví prodejci, bude možnost zakoupení chovatelských potřeb a krmení ale i dalšího pouťového zboží a pamlsků pro mlsné jazýčky.

Propagační stánek zde letos bude mít Děčínská ZOO, CHKO České středohoří a děčínští včelaři, jež zde buou poskytovat kromě svojí propagace svojí činnosti i odborné poradenství v oblasti zdravotní problematiky včelstev. Program doucelí tradiční spolková tombola a chutné občerstvení.

Zařazeno v Aktuality, Pozvánky