KIS Ústecký kraj
Projekt Krajského informačního střediska pro rozvoj zemědělství a venkova Ústeckého kraje vznikl za podpory Ministerstva zemědělství

Monitoring europoslance Hynka Fajmona – únor 2013

13/02/13
viz. zdroj

Zdroj: Poslanecká kancelář Hynka Fajmona

                                                                                                    Ve Štrasburku   7. února 2013

 

 

 

Vážené čtenářky, vážení čtenáři,

 

zasílám Vám další informace z evropského dění.  Jeho stěžejní částí je Monitoring evropské legislativy, který pro Vás připravuje team analytiků Centra pro studium demokracie a kultury (CDK) se sídlem v Brně. Toto vydání shrnuje činnost Evropské komise, Evropského parlamentu a Evropské rady za první měsíc letošního roku. 

 

Stejně jako každý měsíc přikládám i Bulletin pracovních příležitostí, který je přehledem volných pracovních míst v institucích Evropské unie. Jeho součástí je i nabídka stáží vhodných především pro studenty a čerstvé absolventy vysokých škol.

 

Rovněž se s Vámi chci podělit o své názory na současné dění jak v Evropě tak i u nás v České republice. Pravidelně proto připojuji i mé texty, které publikuji ať již formou blogů na adrese fajmon.blog.idnes.cz, či v různých periodikách. Tentokrát zasílám blogový příspěvek na téma řešení nezaměstnanosti po evropsku.

 

S přáním klidného čtení

 

Hynek Fajmon

poslanec Evropského parlamentu za ODS

Přílohy:

1. Monitoring EU europoslance Hynka Famona – leden 2013

2. Aktuální nabídka pracovních příležitostí a stáží – únor 2013

3. Jak snížit nezaměstnanost v EU?

Zařazeno v Aktuality, Pozvánky