KIS Ústecký kraj
Projekt Krajského informačního střediska pro rozvoj zemědělství a venkova Ústeckého kraje vznikl za podpory Ministerstva zemědělství

Jak na veletrh BioFach 2013

18/12/12
viz. zdroj

Zdroj: www.bio-info.cz

Největší světová událost biobranže ve znamení rumunské pestrosti, japonského pavilonu a premiérou Keni s vlastní národní prezentací. To vše s důrazem na společné hodnoty, férový obchod a rozmanitost.  

Na mezinárodním veletrhu bioproduktů BioFach v Norimberku se každý rok v únoru scházejí zástupci všech bioodvětví – ten příští se bude konat ve dnech od 13. do 16. února 2013. Mezinárodní účastníci veletrhu tak spoluvytváří trh, biohnutí i politiku pro trvale udržitelný svět.

Vedle země roku veletrhu – Rumunska, japonského pavilonu a keňské národní prezentace je významné také zastoupení České republiky, s celkem 18 firmami, deset z nich se prezentuje v rámci národní expozice zastřešené Ministerstvem zemědělství (hala 5, stánek 5-346).

Staňte se i Vy jedním ze 40 000 odborných návštěvníků a přijeďte se informovat o aktuálních tématech biobranže. Přes 2400 vystavovatelů z celého světa zde představí své novinky a trendy zítřka, 200 z nich na souběžně probíhajícím mezinárodním veletrhu přírodní kosmetiky a wellness Vivaness.

 

Jak se dostat na veletrh?

K dopravě na veletrh můžete využít jednodenního zájezdu, který pořádá oficiální zastoupení norimberské veletržní společnosti v ČR ve čtvrtek 14. února 2013. Autobus vyjíždí v 6.00 hod. ráno z Prahy, návrat do Prahy je plánován na 22.30 hod. Cena zájezdu včetně vstupenky činí 1400 Kč. V případě individuální dopravy doporučujeme zajistit si zvýhodněnou vstupenku již v předprodeji. Vstupenka zakoupená v předprodeji platí jako jízdenka na MHD v Norimberku a okolí. Za cenu jednodenní vstupenky 820,- Kč, získají návštěvníci permanentku s platností na 4 dny. Při vstupu na výstaviště se již nemusí provádět registrace a je možno využít fast line. 

Více informací o veletrhu, zájezdu i vstupenkách získáte u oficiálního zastoupení, u společnosti PROveletrhy: www.proveletrhy.cz, info@proveletrhy_cz, tel.: 775 663 700.

Zařazeno v Aktuality, Pozvánky