KIS Ústecký kraj
Projekt Krajského informačního střediska pro rozvoj zemědělství a venkova Ústeckého kraje vznikl za podpory Ministerstva zemědělství

Český grunt se přejmenoval na Náš grunt

23/10/12
viz. zdroj

Zdroj: www.bio-info.cz

Kamenné prodejny s českými farmářskými potravinami lokálních výrobců Český grunt změnily název na Náš grunt.  

Síť prodejen Jiřího Málka a Aleše Kotěry totiž expandovala také na Moravu a Slovensko. „S rozvojem sítě mimo ČR tak logicky přichází i změna názvu společnosti, která přejmenováním na Náš grunt vychází vstříc zákazníkům a obchodním partnerům na Moravě a Slovensku,“ komentuje probíhající rebrandig prodejen Aleš Kotěra. V současnosti mají v Česku 17 prodejen a do konce roku 2012 mají být díky velkému zájmu franšízantů otevřeny další tři provozovny.

Náš grunt jedná také se třemi partnery na Slovensku. Podle obchodních plánů je přepodkladem, že v Česku bude do konce roku 2015 otevřeno celkem 40 až 50 prodejen, potenciál Slovenska je odhadován na 15 prodejen, sdělila společnost ve své tiskové zprávě.

Kromě možnosti nákupu mlékárenských produktů, masa a uzenin, čerstvého pečiva, zeleniny a sezonního ovoce, si mohou zákazníci pořídit i med či tradiční české koření. Na spotřebitele v průběhu podzimních měsíců také čekají ochutnávky a další akce, z nichž nejbližší se věnují tématu hub a zabijačky. V listopadu to budou ochutnávky vín a tipy, jak připravit tu nejlepší Svatomartinskou husu. Kromě bohaté nabídky produktů zákazníci také ocení ochotu odborně školeného personálu i možnost tzv. nákupu na míru, kdy si zájemce může objednat i speciální zboží jako například vánoční cukroví.