KIS Ústecký kraj
Projekt Krajského informačního střediska pro rozvoj zemědělství a venkova Ústeckého kraje vznikl za podpory Ministerstva zemědělství

České BIO se bude prezentovat na veletrhu BioFach 2013

09/08/12
viz. zdroj

Zdroj: www.bio-info.cz

BF_2013_Logo_orange_rgb_110.jpg Na světovém veletrhu bioproduktů BioFach v Norimberku se každý rok scházejí zástupci všech bioodvětví – ten příští se uskuteční ve dnech od 13. do 16. února 2013.  

Mezinárodní účastníci veletrhu tak spoluvytváří trh, biohnutí i politiku pro trvale udržitelný svět. Hlavním tématem příštího ročníku veletrhu bude nejen role a význam společných hodnot, partnerského obchodování, férového a transparentního vytváření hodnotového řetězce, ale také rozmanitost, kterou přináší regionalita a globalizace.

Rovněž v roce 2013 se pokračuje v tradici národní prezentace České republiky na veletrhu BioFach zastřešené Ministerstvem zemědělství ČR. Všichni zájemci z řad výrobců biosurovin, biopotravin, biovína a bioproduktů mají možnost připojit se k národní expozici. Ministerstvo zemědělství vytváří českým vystavovatelům zázemí pro obchodní jednání a společně se Svazem ekologických zemědělců PRO-BIO prezentuje na společné výstavní ploše české biovýrobky. Jednotliví vystavovatelé se podílí na úhradě plochy pro vlastní prezentaci. Pro obchodní jednání a schůzky s partnery mohou vystavovatelé využívat společných jednacích prostorů.

__esk___st__nek.jpgZájemci, kteří by se chtěli veletrhu zúčastnit v rámci společné expozice Ministerstva zemědělství se mohou pro více informací obrátit na oficiální zastoupení veletrhu BioFach v ČR, Ing. Naďu Lichte, tel.: 220 511 974, info@proveletrhy.cz nebo na Dr. Emericha Vacka z Mze: Emerich.Vacek@mze.cz.

Na veletrhu BioFach se každoročně prezentuje kolem 2400 vystavovatelů z celého světa. Jejich pestrou nabídku produktů pravidelně zhlédne přes 40 000 odborných návštěvníků. Veletrh BioFach a jeho sesterský veletrh Vivaness, zaměřený na přírodní kosmetiku, jsou kontraktační neprodejní akce, které se těší uznání na celém světě. Více informací získáte na www.biofach.de.