KIS Ústecký kraj
Projekt Krajského informačního střediska pro rozvoj zemědělství a venkova Ústeckého kraje vznikl za podpory Ministerstva zemědělství

Ministr Bendl se sešel u kulatého stolu se zástupci zemědělských organizací

09/11/11
viz. zdroj

Zdroj: MZe ČR

 

Praha, 4. 11. 2011 – Ministr zemědělství Petr Bendl diskutuje u kulatého stolu se zástupci zemědělských organizací o budoucím směřování Společné zemědělské politiky po roce 2013.

Debaty na Ministerstvu zemědělství se zúčastnil Bohumil Belada z Agrární komory, předseda Asociace soukromého zemědělství Josef Stehlík, prezident Společnosti mladých agrárníků Petr Mareš, předseda Zemědělského svazu ČR Martin Pýcha a Tomáš Kreutzer z Potravinářské komory. Své zástupce na setkání vyslala Mendelova univerzita Brno, Univerzita Karlova v Praze, Úřad vlády, Ministerstvo zahraničních věcí, Ministerstvo pro místní rozvoj, Ústav zemědělské ekonomiky a informací, Spolek pro obnovu venkova, Svaz města a obcí ČR, Odborový svaz pracovníků zemědělství a výživy – Asociace svobodných odborů ČR, Českomoravský svaz zemědělských podnikatelů, Zelený kruh, PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců, Svaz marginálních oblastí, Národní síť místních akčních skupin ČR a Českomoravská myslivecká jednota.