KIS Ústecký kraj
Projekt Krajského informačního střediska pro rozvoj zemědělství a venkova Ústeckého kraje vznikl za podpory MZe ČR

Výsledky soutěže "O nejlepší potravinářský výrobek Ústeckého kraje – Kraje Přemysla Oráče" za rok 2011

13/09/11
viz. zdroj

VÍTĚZŮM GRATULUJEME!

SOUTĚŽ ,,O NEJLEPŠÍ POTRAVINÁŘSKÝ VÝROBEK ÚSTECKÉHO KRAJE –
KRAJE PŘEMYSLA ORÁČE 2011“

TISKOVÁ ZPRÁVA

 

 

 

Dne 6.9.2011 na Výstavišti Zahrada Čech v Litoměřicích proběhlo vyhodnocení  potravinářské soutěže a to:

 

Soutěž "O nejlepší regionální výrobek Ústeckého kraje – Kraje Přemysla Oráče" – IV. ročník za rok 2011

 

 

Soutěžilo 31 výrobců s 86 výrobky z celého Ústeckého kraje.

 

 

Přehled vítězů soutěže „O nejlepší regionální výrobek Ústeckého kraje – Kraje Přemysla Oráče“

 

I. kategorie – Masné výrobky tepelně opracované

1. pořadí – Z. O. P. a.s. Most- Velebudice – Kuřecí šunka pro děti

2. pořadí – Z. O. P. a.s. Most- Velebudice – Kuřecí párky pro děti

3. pořadí – ASTUR-KA s.r.o., Charvatce – Charvátský párek

 

II. kategorie – Masné výrobky trvanlivé

1. pořadí – Varnsdorfské uzeniny s.r.o., Varnsdorf – Komínová pálivá klobása

2. pořadí – Z. O. P. a.s., Most- Velebudice – Filet Pepper

3. pořadí – AGROKOMPLEX spol.s r.o., Verneřice – Verneřická papriková klobása

 

III. kategorie – Sýry včetně tvarohu

1. pořadí – Olga Zajíčková, Braňany – Čerstvý měkký tvaroh plnotučný

2. pořadí – Olga Zajíčková, Braňany – Zrající sýr s plísní Briliant

2. pořadí – Jakub Laušman, Držovice – Držovický polotvrdý farmářský sýr ( typu Gouda)

3. pořadí – Mlékárna Varnsdorf spol. s r.o. – BIO ADY sýr- bochánek bílý- čerstvý sýr

 

IV. kategorie – Mléčné výrobky ostatní

1. pořadí – Olga Zajíčková, Braňany – Bílý smetanový jogurt plnotučný

2. pořadí – Jakub Laušman, Držovice – Držovický kravský kefír BIO

3. pořadí –  Olga Zajíčková, Braňany – Čerstvé bylinkové máslo

 

V. kategorie – Pekařské výrobky včetně těstovin

1. pořadí – INPEKO spol.  s r.o, Ústí nad Labem – Vícezrnná bageta tmavá

2. pořadí – JAPEK s.r.o., Litvínov – Párty chléb světlý

2. pořadí – INPEKO spol.  s r.o., Ústí nad Labem – Krušnohorský koláček s náplní

3. pořadí – INPEKO spol. s r.o., Ústí nad Labem – Polabský chléb

 

VI. kategorie – Cukrářské výrobky včetně cukrovinek

1. pořadí – Robert Beránek, Třebívlice – Beránkův čokoládový dort

2. pořadí – INPEKO spol.  s r.o., Ústí nad Labem – Mandlové iglů

2. pořadí – Cukrárna SLUNÍČKO Beatrice Křenovská, Varnsdorf – Brusel řez

3. pořadí – Cukrárna SLUNÍČKO Beatrice Křenovská, Varnsdorf – Štafetka

3. pořadí – KREMEX s.r.o, Ústí nad Labem – Citronový dort

 

VII. kategorie – Alkoholické a nealkoholické nápoje

1. pořadí – SEVEROFRUKT a.s., Trávčice – Jablečný koncentrát

2. pořadí – Klášterní vinné sklepy Litoměřice – Ryzlink rýnský

3. pořadí – Lobkowiczké zámecké vinařství Roudnice nad Labem s.r.o – Fratava – jakostní víno odrůdové r. 2009

 

VIII. kategorie – Ovoce a zelenina

1. pořadí – AGROKOMPLEX OHŘE a.s., Bohušovice nad Ohří – Kolekce zeleniny

2. pořadí – ZD Klapý – Kolekce jablek

3. pořadí – Michal Ryšavý, Račetice – Kolekce cibule

 

IX. kategorie – Ostatní

1. pořadí – Radka Tatíčková, Bělušice – Bůčkovka

2. pořadí – Ing. Radek Geletič, Lovosice – Květový med

3. pořadí – Radka Tatíčková, Bělušice – Kuřecí roláda                  

 

 

Slavnostní vyhodnocení proběhlo na Výstavišti Zahrada Čech

v Litoměřicích dne 16.9.2011 od 13,30 hod. v amfiteátru.

 

 

 

 

V Mostě, dne 17.9.2011                                                  Ludmila Holadová

                                                                                                      KIS ÚK