KIS Ústecký kraj
Projekt Krajského informačního střediska pro rozvoj zemědělství a venkova Ústeckého kraje vznikl za podpory Ministerstva zemědělství

Státní rostlinolékařská správa vytvořila nový webový formulář pro vývozce rostlin, rostlinných produktů  

14/03/11

Státní rostlinolékařská správa jakožto moderní úřad usilující o maximální reflexi aktuálních požadavků na elektronizaci veřejné správy, zvyšování klientského komfortu a rychlosti, vytvořila nový webový formulář pro vývozce rostlin, rostlinných produktů a jiných souvisejících předmětů.

Za pomoci této webové aplikace bude moci vývozce podat žádost o provedení vývozního rostlinolékařského šetření, respektive o vystavení rostlinolékařského osvědčení.

 

Pro přístup k portálu Státní rostlinolékařské správy musí mít vývozce zřízený účet u Agentury pro zemědělství a venkov, které se nacházejí zpravidla ve všech okresních městech. Registrace není zpoplatněna.

 

Každá položka webového formuláře je opatřena nápovědou a součástí je i uživatelská příručka. Podporu formuláře zajišťuje Ing. Markéta Heczková, marketa.heczkova@srs.cz, 235 010 341, 724 336 071, která zodpoví Vaše případné dotazy.

Náš úřad v souvislosti se zaváděním tohoto nového produktu pořádá dne 29. 3. 2011 školení o jeho obsluze a využívání. Více informací a přihlášku na školení získáte na

http://eagri.cz/public/web/srs/portal/akce/skoleni-vyvozcu-rostlin-zadost-o.html

 

Zdroj: SRS

Zařazeno v Aktuality