KIS Ústecký kraj
Projekt Krajského informačního střediska pro rozvoj zemědělství a venkova Ústeckého kraje vznikl za podpory Ministerstva zemědělství

Mezinárodní soutěž v orbě (16. – 18.9.2011)

11/01/11

Zdroj: Nathalie ILTIS – Animatrice 

 

 

Vážení partneři,


Jsme odborné zemědělské družstvo, které se věnuje ochraně a podpoře kariéry zemědělců. Při provádění této propagační práce často pořádáme mnoho akcí, abychom tak představili naše aktivity široké veřejnosti.

 

V roce 2011 budeme mít na starosti organizaci národních a evropského finále v orbě, které se bude konat v září (pátek 16. září a neděle 18. září). Tato výjimečná událost, největší pro zemědělské odborníky, představuje unikátní a neobvyklý způsob, jak diskutovat o našem oboru činnosti. V souvislosti s touto soutěží, která není moc dobře známa široké veřejnosti, bude zřízena slavnostní vesnice. V této vesnici budou různé činnosti a také zástupci zemědělského sektoru.


Taková událost má vliv nejen na regionální úrovni, ale i na národní a evropské úrovni. Během tří dnů konání akce očekáváme 150.000 návštěvníků, kteří se shromáždí na více jak 100 hektarech.


Kromě dalších činností chceme vytvořit evropskou vesnici, kde bude zastoupena většina evropských zemí. Každá z nich bude předvádět a / nebo seznamovat se svým regionem, zemědělstvím, výrobky a tradicemi, jedním slovem: svou identitu. Pro dosažení tohoto cíle jsme plánovali věnovat prostor každé zemi. Tato evropská vesnice bude jedinečnou příležitostí pro návštěvníky k poznání mnoha evropských zemí za jeden den!


V současné době je projekt ve fázi příprav a budeme rádi, když s námi budete sdílet Vaše nápady!

 
Neváhejte nás kontaktovat, pokud budete potřebovat jakékoliv další informace!

 
Budeme rádi, pokud se bude vaše země podílet na tomto úžasném víkendu!

 
S pozdravem

Nathalie ILTIS – Animatrice                                               

Jeunes Agriculteurs du Bas-Rhin

2, rue de Rome

67300 SCHILTIGHEIM

Tél. 03.88.19.17.01

Fax. 03.88.19.17.03

E mail: jeunes-agriculteurs-67@wanadoo.fr


 

V současné době je projekt ve fázi příprav. Asociace mladých zemědělců ocení, pokud s nimi budete sdílet Vaše nápady.

Pokud budete mít k soutěži jakékoliv otázky, neváhejte se obrátit i na Zastoupení Ústeckého kraje v Bruselu.

 

S přáním pěkného dne

 Ing. Markéta Pokorná

zástupce Ústeckého kraje v Bruselu

 

Krajský úřad Ústeckého kraje

Odbor Kancelář hejtmana

 

tel: +32 2 2139 510

fax: +32 2 2139 511

mobil BE: +32 475 842 489

mobil CZE: +420 737 354 513

e-mail: brusselsoffice@kr-ustecky.cz

www.kr-ustecky.cz

Kromě dalších činností bude vytvořena evropská vesnice, kde bude zastoupena většina evropských zemí. Každá z nich bude předvádět a / nebo seznamovat se svým regionem, zemědělstvím, výrobky a tradicemi, jedním slovem: svou identitu. Pro dosažení tohoto cíle je plánováno věnovat prostor každé zemi. Tato evropská vesnice bude jedinečnou příležitostí pro návštěvníky k poznání mnoha evropských zemí za jeden den!

Zařazeno v Pozvánky