KIS Ústecký kraj
Projekt Krajského informačního střediska pro rozvoj zemědělství a venkova Ústeckého kraje vznikl za podpory Ministerstva zemědělství

Opravy chyb v LPIS a EPH – portál FARMÁŘE

16/11/10

V rámci aplikací EPH a LPIS byly opraveny chyby reportované uživateli, týkající se zejména funkčností obou systémů v Mozilla Firefox. Současně byly zohledněny některé podněty k vylepšení funkcí. Detaily zjistíte po prokliku nadpisu novinky.

12.11.2010

  1. V rámci aplikace registru půdy (LPIS) byly odstraněny chyby týkající se ukládání změn v rámci formuláře areálů a vyhledávání v parcelách v prohlížeči Mozilla Firefox.
  2. V rámci aplikace EPH byla odstraněna chyba, která se v prohlížeči Mozilla Firefox projevovala hláškou "produkt na řádku 1 není vybrán". Současně se podařilo odstranit chybu ve Firefox související se zaškrtnutím používaných hnojiv/POR při zadávání aplikací.
  3. V rámci funkcionality skladových karet EPH došlo ke zrušení nadbytečných prázdných karet.
  4. Byla doplněna možnost zavedení tzv. vlastních krmiv, čímž je umožněno vést v EPH krmivové karty pro veškeré druhy krmiv.
  5. Ve všech sestavách bylo změněno zvýraznění mezisoučtů červenou barvou na modrou barvu. Červená barva v sestavách nově označuje pouze porušení sledovaných podmínek s výjimkou skladových karet, u kterých červená barva představuje výdej.

 

Zařazeno v Aktuality, Zpravodaje IC