KIS Ústecký kraj
Projekt Krajského informačního střediska pro rozvoj zemědělství a venkova Ústeckého kraje vznikl za podpory Ministerstva zemědělství

Nabízejte své výrobky a produkty lokálně na Internetu

27/09/10

Nový prodejní portál www.Nalok.cz – Nakupujte lokálně je určen všem farmářům a výrobcům, kteří zde mohou zdarma prezentovat své produkty a nabízet je tak svým lokálním zákazníkům. Vlastníte farmu, výrobu, účastníte se farmářských trhů nebo provozujete prodej formou bedýnek? Tak právě pro Vás je určen projekt www.Nalok.cz. 

 

 

Cílem nového projektu Nalok.cz je pomáhat místním farmářům a producentům, podporovat lokální ekonomiku a obchod a zákazníkům nabídnout informace o nejbližším farmáři, farmářském trhu či bedýnkářské komunitě v jejich okolí.

Registrace je pro každého zdarma. Začít můžete zde: http://www.Nalok.cz/registrace. Po registraci si během pár minut vytvoříte svou vlastní prezentaci farmy či výroby, přidáte kontaktní informace a můžete také přidat fotky z farmy. V druhém kroku představíte své produkty, opět platí přidání základních informací, fotek a aktuální ceny. Pokud se účastníte místních trhů, můžete se k trhu jednoduše přidat. Zákazníci Vás pak lehce najdou na interaktivní mapě podle Vaší adresy, podle nabízených produktů či podle trhů, na které se sami chystají. 

Pokud prodáváte své produkty i formou bedýnek, nebo byste se do tohoto systému chtěli zapojit, můžete si na stránkách Nalok.cz založit svou vlastní bedýnkářskou komunitu nebo se můžete přidat k již dříve vytvořené.

U každé farmy či výroby mohou zákazníci také zanechat krátký vzkaz. Zákazníci tak mají pocit, že jsou blíže „svým farmářům“ a mohou s nimi diskutovat například o tom, jak se jednotlivé výrobky vyrábějí, jak je správně skladovat nebo na co zajímavého se v nejbližší době mohou těšit.

Reklamu a další propagaci za Vás dělá sám Nalok.cz. Budete se pravidelně objevovat na Facebook stránkách nebo v týdenních emailových zpravodajích. A připravují se i další zajímavé cesty, jak najít své zákazníky.

V nejbližších týdnech se můžete těšit na správu objednávek, možnosti mikromarketingu a vlastní eShop.

„Pokud máte individuální přání a požadavky na propagaci své farmy či výroby, rádi se s Vámi spojíme. Jsme začínající projekt, a proto dokážeme být velmi flexibilní,“ doplňuje Michaela Romanová, autorka projektu.

Více informací o Nalok.cz a kontaktní informace naleznete zde: http://www.nalok.cz/nalok.

Zařazeno v Aktuality