KIS Ústecký kraj
Projekt Krajského informačního střediska pro rozvoj zemědělství a venkova Ústeckého kraje vznikl za podpory Ministerstva zemědělství

Měsíc biopotravin 2010 se blíží

01/07/10

informace a kontaktní formulář k akcím v rámci Měsíce biopotravin 2010
 

Září, měsíc biopotravin je již za dveřmi, farmáři, výrobci a prodejci biopotravin mají opět možnost propagovat své akce přibližující spotřebitelům systém ekologického zemědělství prostřednictvím tištěných materiálů a webu www.mesicbiopotravin.cz.

Protože se již stalo tradicí, že se v září konají rozličné akce, ať už dny otevřených vrat na farmách, speciální menu v restauracích nebo slevy v obchodech, mají všichni organizátoři možnost bezplatně zviditelnit své akce ať už na tištěných materiálech nebo na webových stránkách www.mesicbiopotravin.cz .

Vzhledem k tomu, že konečná podoba webových stránek bude k dispozici až koncem měsíce července, bude možné vkládat akce do webové aplikace až touto dobou.

Tištěné materiály se ale připravují  v předstihu, proto organizátoři Měsíce prosí všechny, kdo budou pořádat na své farmě, ve výrobě či prodejně některou spotřebitelsky zajímavou akci, aby nejpozději do 30.7. 2010 vyplnili tento formulář, aby se jejich akce mohla objevit v tištěných materiálech, které se budou distribuovat po celé České republice. 

Těšíme se na tradiční, ale i nové zážitky, které představíte biospotřebitelům v Září – měsíci biopotravin.

Zdroj: Ministerstvo zemědělství ČR, 30. 6 2010