KIS Ústecký kraj
Projekt Krajského informačního střediska pro rozvoj zemědělství a venkova Ústeckého kraje vznikl za podpory Ministerstva zemědělství

Portál farmáře – Úpravy ve stájovém registru IZR

19/03/10

Zdroj: MZe

Ve stájovém registru byly doplněny nové funkcionality týkající se rušení odeslaných pohybů a vytváření nových pohybů. Bližší informace zjistíte po prokliku nadpisu novinky. Současně upozorňujeme, že další nová verze stájového registru reagující na připomínky uživatelů bude nasazena na provozní prostředí do cca 14 dnů.

Rušení pohybů vytvořených ve stájovém registru

Jestliže jste vytvořili pohyb ze stájového registru, který potřebujete zrušit kódem 9X, je nezbytné toto rušení provést ze stájového registru.
Nejprve na záložce Pohyby nalezněte příslušný pohyb se zvířetem, označte jej poklikem (řádek se zažlutí) a stiskněte tlačítko SMAZAT. Tímto krokem se automaticky vytvoří rušící hlášení.

Další úpravy

  • Bylo umožněno nastavit si délku zobrazovaných seznamů pohybů či zvířat až na 300 řádků. Toto nastavení provedete pomocí stisku odkazu Nastavení v pravém horní části obrazovky registru zvířat.
  • Byla opravena chyba, kdy při zadávání odsunu se nenabízela v partnerech shromažďovací střediska a uživatelská zařízení. Do doby nasazení širší úpravy se zatím nabízí všichni partneři při zadávání pohybu zvířete.
  • Byla doplněna sestava zvířat prošlých hospodářstvím o údaje odkud/kam bylo zvíře přisunuto/odsunuto včetně data pohybu.
  • Zvířata ve stájovém registru jsou předseřazena dle ušní známky.

 

Zařazeno v Aktuality, Zpravodaje IC