KIS Ústecký kraj
Projekt Krajského informačního střediska pro rozvoj zemědělství a venkova Ústeckého kraje vznikl za podpory MZe ČR

Nábor firem na veletr BioFach 2010 právě začíná

23/07/09

Zdroj: Zpravodaj: Bio info

BF2010_Logo_RGB_1.jpg Ve dnech 17. – 20. února 2010 se v Norimberku uskuteční již 21. ročník mezinárodního odborného veletrhu biopotravin, bioproduktů a ekologického zemědělství BioFach 2010. Nebude chybět společná expozice Ministerstva zemědělství ČR a českých firem.  

//<![CDATA[
var m3_u = (location.protocol=='https:'?'https://bio-info.cz/openx/www/delivery/ajs.php':'http://bio-info.cz/openx/www/delivery/ajs.php');
var m3_r = Math.floor(Math.random()*99999999999);
if (!document.MAX_used) document.MAX_used = ',';
document.write ("“);
//]]>

Veletrh BioFach se za dobu svého dvacetiletého trvání etabloval na nejvýznamnější setkání zástupců ekologického zemědělství a biobranže, které se již tradičně koná v únoru v Norimberku. Během čtyř veletržních dnů je zde nejen představena ucelená nabídka zboží v bio kvalitě, ale probíhá také řada seminářů, přednášek a odborných akcí. Na rozdíl od mnoha jiných všeobecných veletrhů je BioFach místem setkání odborné komunity, které vytváří ideální podmínky pro vyhledávání nových obchodních příležitostí a obchodních partnerů, uzavírání obchodů a srovnání se s konkurencí. Na minulém ročníku své výrobky představilo 2 744 vystavovatelů a jejich nabídku shlédlo 47 000 odborných návštěvníků z celého světa.

Ani v roce 2010 nebude na veletrhu BioFach chybět národní expozice České republiky, ve které se budou pod záštitou Ministerstva zemědělství ČR prezentovat čeští výrobci, zpracovatelé a prodejci biopotravin a bioproduktů. Společná expozice bude řešena formou otevřeného stránku, kde bude mít každá zúčastněná firma k dispozici prostor pro vlastní prezentaci. Jednací prostory a zázemí budou pro všechny firmy společné. Zúčastněné firmy se pak podílí částečně na úhradě nákladů na expozici.

Prezentace v rámci národní expozice nabízí českým firmám jedinečnou příležitost představit své výrobky a služby před mezinárodním odborným publikem za finančně výhodných podmínek.

Případní zájemci o účast na veletrhu BioFach 2010 v rámci společné expozice Ministerstva zemědělství ČR se mohou do 5. září 2009 hlásit u oficiálního zastoupení norimberské veletržní správy a veletrhu BioFach v ČR u společnosti PROveletrhy (Naďa Lichte, tel.: 220 511 974, info@proveletrhy.cz) nebo na oddělení veletrhů a výstav Ministerstva zemědělství, tel.: 221 812 097. Více informací ať již ohledně veletrhu samotného, či  ohledně národní expozice získáte u společnosti PROveletrhy.