KIS Ústecký kraj
Projekt Krajského informačního střediska pro rozvoj zemědělství a venkova Ústeckého kraje vznikl za podpory Ministerstva zemědělství

Dotazník – Jak finanční krize působí na zemědělce a jaké jsou aktuální otázky zemědělců na celém světě

13/05/09

Zseoj: UZEI

 

Ústav zemědělské ekonomiky a informací už druhým rokem spolupracuje s Německým výzkumným ústavem v Braunschweigu VTi (Johann Heinrich von Thünen-Institut) na dotazníkovém šetření týkající se očekávání zemědělců, případně odborníků (poradců) působících v zemědělství.

 

Průzkum v roce 2009 bych chtěl zodpovědět otázky “Jak finanční krize působí na zemědělce a jaké jsou aktuální otázky zemědělců na celém světě”. Cílem dotazníkového šetření je nejen získat informace, ale také poskytnout zpět výsledky všem účastníkům.

Dotazníkové šetření je realizováno v několika zemích na různých kontinentech: Polsko, Rumunsko, Maďarsko, ČR, Německo, Dánsko, Francie, Švédsko, Anglie, Jižní Afrika, Čína, Brazílie, Austrálie, Argentina, USA, Kanada.

 

Každý účastník tohoto šetření obdrží přístup k výsledkům, které z tohoto šetření vzniknou.

 

Dotazník je distribuován prostřednictvím internetu, kdy po kliknutí na odkaz budete přímo přesměrování na českou verzi dotazníku.

 V případě použití tohoto odkazu, je možné vyplnit dotazník pouze 1x z Vašeho počítače. Pokud chcete zaslat více dotazníků (od různých osob) z jednoho počítače, použijte následující odkaz. 

Vypracování dotazníku Vám zabere přibližně 15 minut. Vaše odpovědi zůstanou důvěrné a budete mít výhradní přístup k výsledkům. V případě, že se budete chtít dovědět více o agribenchmark, navštivte domovskou stránku www.agribenchmark.org.

 

Jestliže víte o někom, koho by výsledky tohoto šetření zajímaly, prosíme o přeposlání tohoto emailu.

 

Pokud máte zájem, vyplňte dotazník nejpozději do 18. května, po tomto datu již nebudou dotazníky zpracovány.

 

Děkujeme

 

Boudný Jan, Janotová Bohdana

 

Ústav zemědělské ekonomiky a informací

Kotlářská 53, Brno

+420 541 213 790

Zařazeno v Aktuality