KIS Ústecký kraj
Projekt Krajského informačního střediska pro rozvoj zemědělství a venkova Ústeckého kraje vznikl za podpory Ministerstva zemědělství

Novým předsedou výkonného výboru Pozemkového fondu ČR je Radim Zika

09/01/09

Zdroj: MZe

Novým předsedou výkonného výboru Pozemkového fondu ČR (PF ČR) se k 6. lednu stal   Bc. Radim Zika. Na dnešním jednání o tom rozhodlo presidium PF ČR poté, co přijalo rezignaci stávajícího předsedy Ing. Pavla Brandla. Ten se rozhodl rezignovat z osobních důvodů.
 „Práce Pavla Brandla si velice vážím a jsem rád, že zůstává v předsednictvu fondu. Věřím, že personální změny povedou k dobrému fungování Pozemkového fondu ČR,“ uvedl ministr zemědělství Petr Gandalovič.
 
Ing. Pavel Brandl se totiž podle jeho slov vrací zpět na post 2. místopředsedy fondu a vystřídá Ing. Květoslavu Brátovou, kterou presidium pověřilo vedením sekce restitucí. Stávající vedoucí sekce restitucí Ing. Václav Krejčí své působení ve funkci člena výkonného výboru končí.
 
Bc. Radim Zika (1970) působil od roku 2000 jako člen rady Libereckého kraje pro životní prostředí a zemědělství. Od roku 2004 byl náměstkem hejtmana Libereckého kraje, pověřený vedením resortu rozvoje venkova, zemědělství, životního prostředí a informatiky. V letech 2002 – 2008 zastával post předsedy Komise pro životní prostředí a zemědělství Asociace krajů ČR.
 
 
 
Petr Vorlíček
tiskový mluvčí MZe

Zařazeno v Aktuality