KIS Ústecký kraj
Projekt Krajského informačního střediska pro rozvoj zemědělství a venkova Ústeckého kraje vznikl za podpory Ministerstva zemědělství

Nabídka kvalitních vín

07/11/07

České vinařství Chrámce

Vážení a milý zákazníci,

i pro tento rok si pro Vás "České vinařství Chrámce" připravilo svou nabídku kvalitních vín.
Pro čas Vánoční a Novoroční nabízíme širokou škálu klasických i dárkových lahví, do kterých si jako zákazník můžete vybrat dle chuti i barvy.
Vaše zákazníky, obchodní partnery, zaměstnance můžete mile převapit. Nabízíme vína jakostní, přívlastková, košer, arcibistupská.Také víno ledové a jako lahůdku archivní košer vína.
Máme široký výběr různých dárkových krabiček, dřevěných i papírových a také dárkové tašky. Některé krabičky pro nás vyrábí lidé se zdravotním postižením, tudíž tak podpoříte i tyto občany.
Ke každé objednávce nabízíme zdarma na každou lahev visačku s logem Vaší firmy. V příloze zasílám ceníky v případě dotazu mě kontaktujte, lze domluvit schůzku a nabídku Vám přiblížit. Pokud máte málo času vše můžeme vyřídit emailem až do finálního konce, tedy doručení k Vám.

Dále je možné podpořit prodej Ryzlinku rýnského v pozdním sběru r. 2006 – Víno bylo vypěstováno na Nebeské vinici u černé borovice na Hněvíně v Mostě – panenská sklizeň. Sazenici vysadil v roce 2003 a hrozny z keře sklidil v roce 2006 prezident Václav Klaus. – První víno po více jak čtvrttisíciletí z vrchu Hněvína
Lahev 0,5 litru stojí 1200,- Kč.
Každá lahev je očíslována a podepsána ing. Ivanem Váňou.
Seznam těch, kdo si víno zakoupili, společně s číslem lahve bude připojen do kroniky "Českého vinařství Chrámce, s.r.o. ".

Výtěžek z prodeje bude věnován na nákup ultrazvuku do nemocnice v Mostě.

Na Vaše objednávky a dotazy se těším na tého emailové adrese nebo na tel. čísle 603833370.
S pozdravem Renata Friedlová pro České vinařství Chrámce

Příloha: ceník

Zařazeno v Aktuality