KIS Ústecký kraj
Projekt Krajského informačního střediska pro rozvoj zemědělství a venkova Ústeckého kraje vznikl za podpory Ministerstva zemědělství

Nabídka vzdělávání  na největší evropské manažerské škole

30/07/07

Zdroj: www.openmanagement.eu

Nabídka vzdělávání na největší evropské manažerské škole

Vážená paní, vážený pane,

dovednosti a znalosti zaměstnanců hrají klíčovou roli pro úspěch každé firmy. Nyní Vám nabízíme příležitost podpořit růst schopností klíčových zaměstnanců studiem na špičkové manažerské škole.

S naší společností můžete svým pracovníkům poskytnout špičkové manažerské vzdělávání, které:

·        Neomezuje čas, který studující může věnovat svému zaměstnání a rodině. Díky distanční formě studia není zapotřebí pravidelně dojíždět. Téměř všechny studijní povinnosti je možné splnit prostřednictvím elektronických kanálů.

·        Je zaměřené spíše na rozvoj praktických manažerských dovedností než na teoretické znalosti. Řešení případových studií, řízený kontakt se spolustudenty a soustavná podrobná zpětná vazba od vedoucího kurzu umožňuje studentovi skutečně zlepšovat jeho schopnosti analyzovat situaci, přijímat optimální rozhodnutí, komunikovat a argumentovat jeho závěry a doporučení.

  • Světová úroveň náplně kurzů, výukové materiály a celý postup studia navržený a pravidelně aktualizovaný odborníky The Open University Business School, největší manažerské školy v Evropě a jedné z mála škol, která dosáhla všech tří klíčových akreditací (AMBA, EQUIS a AACSB). Curiulum studenta je přitom stejné na celém světě.

Oba manažerské kurzy „Profesionální certifikát v managementu“ a „Profesionální diplom v managementu“, které v ČR nabízíme, jsou zakončené mezinárodním certifikátem a jsou všeobecně respektovány jako samostatná kvalifikace. Přitom jsou uznávány za první stupeň studia vysoce prestižního MBA na britské The Open University Business School, kde může student pokračovat v dalším studiu.  

Studijní programy jsou v českém jazyce od letošního roku poskytovány prostřednictvím společnosti Open Management Int. CZ, s.r.o., která navazuje na téměř 15 letou tradici působení Open University v České republice. Samozřejmostí je důsledné respektování náročných procesů řízení kvality britské OUBS, díky kterým je možné udržet stejně vysokou úroveň absolventů na celém světě. Více informací o společnosti, formě studia a studijních programech najdete v příloze a na www.openmanagement.eu.

Naší partneři v minulosti využívali tyto kurzy pro přípravu perspektivních manažerů, pro rozšiřování obzorů specialistů, pro poskytování možností osobnostního rozvoje dlouholetým pracovníkům nebo třeba pro rozvoj argumentačních dovedností konzultantů. Někteří využívají sponzorský příspěvek na toto studium i jako jeden ze zaměstnaneckých benefitů.

Pokud Vás naše nabídka inspirovala, neváhejte nás kontaktovat na uvedených kontaktech. Jsme připraveni se s Vámi setkat a zodpovědět Vaše případné dotazy, nebo Vám připravit speciální nabídku.

Rádi Vás budeme informovat i o novinkách v OUBS nebo na poli vzdělávání dospělých a o případných speciálních nabídkách. V případě, že máte o takovouto komunikaci zájem (ne častěji než jednou za 3 měsíce), prosíme, zašlete Vaši e-mailovou adresu jako odpověď na tento e-mail.

S pozdravem

Ing. Jaroslava Hametová

Ředitelka společnosti

 

Open Management Int. CZ, s.r.o.

Ovocný trh 11, 110 00 Praha 1

Tel.:    226 002 497

Mobil: 737 254 448

Fax:     226 002 498 

www.openmanagement.eu, www.oubs.open.ac.uk

 

The Open University Business School je největší manažerskou školou v Evropě. Open Management Int. je výhradním poskytovatelem jejích programů v České republice a na Slovensku

Zařazeno v Pozvánky