Informační centrum pro rozvoj zemědělství a venkova Ústeckého kraje
kr-ustecky.cz
www.kr-ustecky.czwww.mze.cz

Navigace
Aktuality
Společná zemědělská politika pro roky 2014-2020 - principy
Informační podpory poradenského systému MZe
Národní a evropské podpory
Jednotná žádost
Informační podpory transferu poznatků vědy a výzkumu do praxe
Odborné a výukové materiály
Semináře a workshopy
Konzultační dny
Podpora středoškolského a odborného vzdělávání
Informační podpory produktů resortní povahy
Rozvoj zemědělství a venkovského prostoru
Ochrana spotřebitelů (bezpečnost potravin)
Informace o zemědělské prvovýrobě
Zemědělství
Včelařství
Soutěže potravinářů Ústeckého kraje
Potravinářský výrobek Přemysla Oráče 2013
Agrární komora ČR
Legislativa
Lesnictví
Veterinární správa
Životní prostředí
Zpravodaje
OAK Most
Informace o nás
Mapa serveru

Uživatelský přístup
  Uživatel:
  Heslo:
 registrovaný uživatel

Přehled e-mailem
  E-mail:

Anketa
O této webové stránce jsem se dozvěděl/a
Počet hlasů : 89190

Web informace
Dnes : čt - 24.1.2019
Svátek má : Milena
Kontaktní email
Nastavit jako titulní stránku
Přidat mezi oblíbené stránky


Výsledky soutěže "O nejlepší potravinářský výrobek Ústeckého kraje - Kraje Přemysla Oráče" za rok 2011
Poslat článek emailem Vytisknout článek Článek : 113721 ; Vydáno : 13.9. 2011 ; Jiný autor : viz. zdroj

VÍTĚZŮM GRATULUJEME!

fiogf49gjkf0d

SOUTĚŽ ,,O NEJLEPŠÍ POTRAVINÁŘSKÝ VÝROBEK ÚSTECKÉHO KRAJE -
KRAJE PŘEMYSLA ORÁČE 2011“

TISKOVÁ ZPRÁVA

 

 

 

Dne 6.9.2011 na Výstavišti Zahrada Čech v Litoměřicích proběhlo vyhodnocení  potravinářské soutěže a to:

 

Soutěž "O nejlepší regionální výrobek Ústeckého kraje - Kraje Přemysla Oráče" - IV. ročník za rok 2011

 

 

Soutěžilo 31 výrobců s 86 výrobky z celého Ústeckého kraje.

 

 

Přehled vítězů soutěže „O nejlepší regionální výrobek Ústeckého kraje – Kraje Přemysla Oráče“

 

I. kategorie – Masné výrobky tepelně opracované

1. pořadí – Z. O. P. a.s. Most- Velebudice – Kuřecí šunka pro děti

2. pořadí – Z. O. P. a.s. Most- Velebudice – Kuřecí párky pro děti

3. pořadí – ASTUR-KA s.r.o., Charvatce – Charvátský párek

 

II. kategorie – Masné výrobky trvanlivé

1. pořadí – Varnsdorfské uzeniny s.r.o., Varnsdorf – Komínová pálivá klobása

2. pořadí – Z. O. P. a.s., Most- Velebudice – Filet Pepper

3. pořadí – AGROKOMPLEX spol.s r.o., Verneřice – Verneřická papriková klobása

 

III. kategorie – Sýry včetně tvarohu

1. pořadí – Olga Zajíčková, Braňany – Čerstvý měkký tvaroh plnotučný

2. pořadí – Olga Zajíčková, Braňany – Zrající sýr s plísní Briliant

2. pořadí – Jakub Laušman, Držovice – Držovický polotvrdý farmářský sýr ( typu Gouda)

3. pořadí – Mlékárna Varnsdorf spol. s r.o. – BIO ADY sýr- bochánek bílý- čerstvý sýr

 

IV. kategorie – Mléčné výrobky ostatní

1. pořadí – Olga Zajíčková, Braňany – Bílý smetanový jogurt plnotučný

2. pořadí – Jakub Laušman, Držovice – Držovický kravský kefír BIO

3. pořadí –  Olga Zajíčková, Braňany – Čerstvé bylinkové máslo

 

V. kategorie – Pekařské výrobky včetně těstovin

1. pořadí – INPEKO spol.  s r.o, Ústí nad Labem – Vícezrnná bageta tmavá

2. pořadí – JAPEK s.r.o., Litvínov – Párty chléb světlý

2. pořadí – INPEKO spol.  s r.o., Ústí nad Labem – Krušnohorský koláček s náplní

3. pořadí – INPEKO spol. s r.o., Ústí nad Labem – Polabský chléb

 

VI. kategorie – Cukrářské výrobky včetně cukrovinek

1. pořadí – Robert Beránek, Třebívlice – Beránkův čokoládový dort

2. pořadí – INPEKO spol.  s r.o., Ústí nad Labem – Mandlové iglů

2. pořadí – Cukrárna SLUNÍČKO Beatrice Křenovská, Varnsdorf – Brusel řez

3. pořadí – Cukrárna SLUNÍČKO Beatrice Křenovská, Varnsdorf – Štafetka

3. pořadí – KREMEX s.r.o, Ústí nad Labem – Citronový dort

 

VII. kategorie – Alkoholické a nealkoholické nápoje

1. pořadí – SEVEROFRUKT a.s., Trávčice – Jablečný koncentrát

2. pořadí – Klášterní vinné sklepy Litoměřice – Ryzlink rýnský

3. pořadí – Lobkowiczké zámecké vinařství Roudnice nad Labem s.r.o – Fratava - jakostní víno odrůdové r. 2009

 

VIII. kategorie – Ovoce a zelenina

1. pořadí – AGROKOMPLEX OHŘE a.s., Bohušovice nad Ohří – Kolekce zeleniny

2. pořadí – ZD Klapý – Kolekce jablek

3. pořadí – Michal Ryšavý, Račetice – Kolekce cibule

 

IX. kategorie – Ostatní

1. pořadí – Radka Tatíčková, Bělušice – Bůčkovka

2. pořadí – Ing. Radek Geletič, Lovosice – Květový med

3. pořadí – Radka Tatíčková, Bělušice – Kuřecí roláda                  

 

 

Slavnostní vyhodnocení proběhlo na Výstavišti Zahrada Čech

v Litoměřicích dne 16.9.2011 od 13,30 hod. v amfiteátru.

 

 

 

 

V Mostě, dne 17.9.2011                                                  Ludmila Holadová

                                                                                                      KIS ÚK


Aplikace
Agronavigátor Set

Kalendář akcí
Předchozí měsíc leden 2019 Přístí měsíc
Po Út St Čt So Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Dnešní články
Klasa se rozrůstá. Představujeme čtyři další přírůstky
Kvalitní potraviny se představí v Brně a Berlíně
Pozvánka na I. farmářskou slavnost v Mostě
Oslavy 25 let od vzniku OAK Most a 100. výročí vzniku Československa
Prestižní značku Klasa nově získalo 22 výrobků. Certifikáty předával na Žofíně ministr zemědělství.
Zprávy z Ministerstva zemědělství - listopad 2018
KARLÁTKA od Švestkové dráhy - BIO
Prezentace regionálních potravin na utkání v házené - Černí andělé
Další tři výrobci převzali ocenění Klasa
Zpravodaj kvality - listopad 2018

Nejčtenější články
Hodnocení soutěže Regionální potravina Ústeckého kraje 2010
Slavnostní vyhodnocení akce  na Zahradě Čech v Litoměřicích dne 17.9.2010  ovoce, zelenina a ostatní výrobky">Hodnocení soutěže Regionální potravina Ústeckého kraje 2010

VYHLÁŠENÍ KRAJSKÉ SOUTĚŽE - IV. ročníku 2011

Slavnostní předávání ocenění Regionální Potravina Ústeckého kraje
Hodnocení soutěže Regionální potravina Ústeckého kraje 2010

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE REGIONÁLNÍ POTRAVINA Ústeckého kraje 2011

Výsledky soutěže "O nejlepší potravinářský výrobek Ústeckého kraje - Kraje Přemysla Oráče" za rok 2011
Kompletní seznam oceněných výrobků Regionální potravina
Regionální kuchařka - vaříme z Regionální potraviny
Projekt ministerstva zemědělství na podporu menších regionálních zemědělců a potravinářů ocenil v prvním roce 71 výrobků. Krajské odborné komise posuzovaly celkem 943 produktů, které se do prvního ročníku projektu přihlásily. V každé z šesti kategorií mohla komise ocenit vždy jen jeden výrobek pro daný kraj.

 

">Regionální potravina zná své vítěze ve všech krajích

Navštivte také
Zobrazit předchozí počet záznamů : 9 Zobrazit následující
Státní zemědělský intervenční fond

Státní zemědělský intervenční fond
ÚZEI

ÚZEI
MZe ČR

MZe ČR
Kraj Ústecký

Kraj Ústecký
APIC AK

APIC AK
STÁTNÍ ROSTLINOLÉKAŘSKÁ SPRÁVA

STÁTNÍ ROSTLINOLÉKAŘSKÁ SPRÁVA
Konopářský svaz

Konopářský svaz
ÚHUL

ÚHUL
Regionální rada regionu soudržnosti Severozápad

Regionální rada regionu soudržnosti Severozápad